Wsparcie księgowe i rachunkowe

Wsparcie księgowe i rachunkowe - biuro Agma

Biur rachunkowych jest obecnie naprawdę wiele. Jak jednak wybrać to najlepsze, które zaoferuje Ci bogata ofertę i wysoką jakość usług?

Nie zastanawiaj się wiele, wybierz nasze biuro rachunkowe Agma w Sosnowcu.

Proponujemy naszym klientom nowoczesną i rozbudową ofertę. Zatrudnieni u nas specjaliści są nie tylko doskonałymi ekspertami, ale również osobami otwartymi, sympatycznymi i życzliwymi. Współpraca z nami jest więc przyjemna, pomagamy, wspieramy, wykonujemy wiele czynności, które sprawiają Ci kłopot.

Na nas możesz polegać w każdej sytuacji związanej z finansami. W ramach usług księgowych oferujemy prowadzenie ksiąg handlowych w tym księgi przychodów i rozchodów, ale również ewidencjonowanie należności, rozliczanie podatku VAT, rozliczanie przychodów i rozchodów jak i przygotowywanie rocznych rozliczeń dla pracowników Twojej firmy.

Z kolei w ramach usług kadrowo-płacowych możemy zajmować się przygotowywaniem list płacowych i druków PIT, ale także prowadzeniem akt osobowych dla każdego pracownika. Masz problemy kadrowe w firmie? W mgnieniu oka pomożemy Ci je rozwiązać. Nasza firma oferuje również profesjonalne poradnictwo w sprawach związanych z finansami przedsiębiorstwa. Zajmujemy się przygotowywaniem analiz, raportów, bilansów i zestawień finansowych na życzenie klienta.

Możesz liczyć na naszą pomoc, jeśli starasz się o kredyt czy dotacje z Unii Europejskiej. Wesprzemy Cię na każdym etapie pozyskiwania kapitału.

Nazwa firmy:
Moja Księgowa sp. z o.o.
Adres:
Sosnowiec, ul. Komuny Paryskiej 23, 41-219, śląskie
Telefon:
32 296 94 15
Galeria (1)
Mapa dojazdu