Oferta skupu aut za gotówkę - Warszawa

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej firmy, oferującej skup aut za gotówkę. Jeżeli posiadasz własny samochód, jednak z jakichś względów chcesz się go pozbyć, po prostu nie mogłeś trafić lepiej.

Nie tylko w pełni dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb, ale też wysłuchamy Twojej opinii związanej z wartością Twojego pojazdu. Jesteśmy pewni, że jakoś się dogadamy. Ale idźmy po kolei - czytaj dalej, a dowiesz się, dlaczego powinieneś się zdecydować na nasze usługi i wybrać je zamiast tych oferowanych przez popularne komisy samochodowe, czy też konkurencyjne skupy samochodów.

Po pierwsze - dlaczego właśnie nasz skup samochodów?

Jesteśmy firmą, która działa na polskim rynku już od wielu lat - korzystając z naszych usług nie stawiasz więc na kogoś niezaufanego i kogoś, kto nie zna się na rzeczy. Masz pewność, że współpracujesz z kimś, kto ma już jakieś doświadczenie i cieszy się renomą na rynku, nie tylko wśród dotychczasowych klientów, ale i zaprzyjaźnionych firm, z którymi udało się nam wypracować współpracę na przestrzeni tych wszystkich lat naszego istnienia. Z nami możesz mieć również pewność, że zostaniesz potraktowany w sposób absolutnie indywidualny - doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde auto jest inne i wymaga innego podejścia. Z tego właśnie powodu nie mamy żadnego sztywnego cennika - chcemy wysłuchać Twojej propozycji i naszą ofertę oprzeć zarówno na niej, jak i rzeczywistym stanie Twojego auta. Pewne jest jedno - nie zostaniesz tutaj potraktowany jako "jeden z wielu klientów", ale raczej jako ktoś absolutnie najważniejszy, z kim po prostu chcemy współpracować. "Klient - nasz Pan" - to powiedzenie sprawdza się u nas od wielu lat i pracuje na zaufanie, jakim się cieszymy.

Proces sprzedaży samochodu w skupie aut?

Sam proces sprzedaży auta u nas jest bardzo intuicyjny i dość oczywisty. Zaczynamy zawsze od kontaktu - to Ty musisz zrobić ten pierwszy krok i - korzystając z wyszczególnionych poniżej form kontaktu - przedstawić nam swoje auto. Byłoby super, gdybyś jak najdokładniej je opisał. Nie wstydź się przy tym pisać o wszelkiego rodzaju wadach - i tak je zobaczymy, a szczerość pozwoli nam lepiej podejść do Twoich potrzeb. Prosimy również, abyś w czasie pierwszego kontaktu z nami zdradził nam swoje oczekiwania finansowe związane z Twoim autem - lubimy wiedzieć, ile pieniędzy nasi klienci chcą dostać za swój produkt, gdyż pozwala nam to w łatwiejszy i precyzyjniejszy sposób dopasować naszą ofertę do ich potrzeb.

Jeżeli już swój pierwszy kontakt masz za sobą, umówimy się z Tobą na spotkanie - sam ustalisz, kiedy się ono odbędzie oraz w jakim miejscu się spotkamy. Ma ono służyć, naturalnie rzecz biorąc, oględzinom samochodu oraz ustaleniu przez nas, ile jesteśmy w stanie za niego dać. Dalej pozostanie nam już tylko ustalenie warunków transakcji w taki sposób, abyśmy oboje byli zadowoleni. Następnie sporządzamy legalną, czytelną i prostą umowę, po podpisaniu której dostajesz pieniądze - czy to do ręki, czy też przelewem na konto.

Po trzecie - jak szybko nawiązać z nami kontakt?

Zdecydowanie najlepszą formą kontaktu z nami jest po prostu odwiedzenie Nas w naszej siedzibie - obecnie mieścimy się w Warszawie, aczkolwiek nie wykluczamy tego, że w przyszłości zwiększymy nasz zasięg. Przychodząc do nas masz szansę na najbardziej bezpośredni kontakt i po prostu rozmowę "na żywo" - przy okazji możesz przekonać się, że jesteśmy ludźmi starającymi się sprawić, abyśmy doszli do porozumienia i wszyscy byli zadowoleni z transakcji. Jeżeli jednak z pewnych powodów nie możesz, bądź też nie chcesz kontaktować się z nami osobiście, zawsze możesz zdecydować się na telefon - wtedy też z nami porozmawiasz i dowiesz się wszystkiego, czego będziesz chciał się dowiedzieć.

Jeżeli jednak potrzebujesz więcej czasu na zebranie myśli i poskładanie pytań w całość, zawsze możesz napisać do nas maila lub skorzystać z formularza kontaktowego na stronie internetowej. Każda z tych form kontaktu jest dla nas odpowiednia, więc nie wahaj się wybrać taką, która właśnie Tobie pasuje w największym stopniu.

Podsumowanie

Zbierając to wszystko do kupy musimy powiedzieć, że - nie chcemy się chwalić za bardzo. Nie bez powodu z naszych usług skorzystało wielu klientów, z których każdy jest zadowolony - nie bez powodu też cieszymy się również dużym zaufaniem ze strony innych firm, powiązanych branżowo (ale - naturalnie rzecz biorąc - niekonkurujących z nami). Ty również jesteś w stanie stać się naszym klientem i dołączyć do osób zadowolonych ze współpracy z nami. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami korzystając z jednej z wyżej przedstawionych form kontaktu, a zrobić pierwszy krok ku sprzedaży swojego auta. Pamiętaj, że nie ma znaczenia, czy auto to jest w doskonałym stanie, czy też pozbywasz się go z powodu słabego stanu technicznego. Z pewnością jakoś się dogadamy - a gdy już do tego dojdzie zadbamy o to, żeby obie strony były w pełni zadowolone z końcowego rezultatu transakcji.

Zapraszamy do kontaktu
Nazwa firmy:
Skup samochodów Warszawa
Adres:
Warszawa, ul. Buszycka 18, 02-869, mazowieckie
Telefon:
+48 791 222 111
Images (2)
Map