Ezoteryka i rozwój osobisty

Ezoteryka i rozwój osobisty oraz wróżby tarota.

Jeśli interesujesz się astrologią i chcesz wiedzieć, jak pokierować swoim życiem, aby osiągnąć sukces, moje propozycje z pewnością Cię zainteresują. Nazywam się Alicja i jestem wróżką. Być może to zdanie kojarzy Ci się z negatywnymi opiniami na temat wróżenia z kart tarota i horoskopów oraz stereotypami, jakie krążą o świecie ezoteryki w społeczeństwie.

Pamiętaj jednak, że ten kto nie próbuje, nic nie osiąga. Odważ się zajrzeć pod karty swoich przyszłych dni, aby dowiedzieć się, co szykuje dla Ciebie los i w jaki sposób osiągać sukces. Mogę Ci w tym pomóc. Spróbujmy więc inaczej: nazywam się Alicja Nowak i jestem doświadczonym terapeutą życiowym oraz specjalistą z zakresu rozwoju osobistego.

Brzmi lepiej? Ponadto, od ponad 20 lat zawodowo zajmuję się stawianiem kart tarota i tworzeniem horoskopów. Razem z rodziną mieszkam w Krakowie, mieście magicznym pod każdym względem. Moja praca stanowi jednocześnie moją pasję, interesuje mnie wszystko, co związane jest z wróżeniem, odkrywaniem potencjału, wyznaczaniem życiowej drogi oraz wspomaganiem osobistego rozwoju.

Specjalnie dla Ciebie postawię karty tarota, stworzę horoskop lub przeprowadzę terapię holistyczną, nakierowaną na zharmonizowanie wszystkich sfer Twojego życia. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu umówienia się na konsultacje online. Do Gabinetu zapraszam również na spotkanie w cztery oczy, termin możemy ustalić przez telefon. Być może już jedna wizyta zmieni Twoje życie i sprawi, że droga, którą obierzesz, będzie drogą do szczęścia.

Nazwa firmy:
FHU "ALICJA"
Adres:
Kraków, ul. Morawskiego 7, 30-104, małopolskie
Telefon:
780 562 596
Galeria (1)
Mapa dojazdu