Inter Tech - oczyszczalnie ścieków, filtracja, remonty

Firma Inter Tech, od przeszło dwudziestu lat zajmuje się kompletacją dostaw do oczyszczalni ścieków i przemysłu. Założona i prowadzona w sposób rodzinny, oferuje kompleksowe usługi ściśle związane ze ściekami - wynikające z jej lat spędzonych na rynku doświadczenie, przekłada na pracę z każdym klientem, a do tej pory udało jej się współpracować z mnóstwem osób i firm z całego świata.

Zawsze stara się świadczyć swoje usługi w sposób jak najbardziej fachowy i rzetelny, a przede wszystkim szybki. Jako że jest firmą rodzinną, wie, jak ważne są bliskie relacje - również z jej klientami. Z uwagi na to szybko reaguje na ewentualne zaistniałe potrzeby jej kontrahentów, by stale monitorować ich zadowolenie i sprawić, by współpraca między nią a nimi była jak najbardziej owocna.

Usługi mechaniczne, instalacyjno-montażowe, elektryczne

Jedną z gałęzi działania firmy Inter Tech L. K. są różnego rodzaju usługi mechaniczne, instalacyjno-montażowe oraz elektryczne. Korzystające z usług firmy pompownie ścieków mogą liczyć na kompletne wyposażenie (jeżeli dopiero powstają), bądź też na absolutnie fachową modernizację (w przypadku, gdy już istnieją). Działanie firmy nie jest jednak widoczne wyłącznie w skali tych większych modernizacji i wyposażeń - równie dobrze można skorzystać z jej usług, gdy chce się zainstalować pompy osadu, armatury czy automatyki, bądź też ma się w planach zaopatrzenie w urządzenia typowo technologiczne, w tym kraty do odwadniania, stacje odwadniania i zagęszczania osadu i wielu innych.

Remonty pras filtracyjnych i zagęszczarek

Firma zajmuje się także remontami - tutaj świadczy kompleksowe usługi związane między innymi z prasami filtracyjnymi i zagęszczarkami. Można tutaj liczyć na zarówno montaż, jak i demontaż taśm filtracyjnych, a także elementów z tworzywa PEHD (wszelkiego rodzaju tego typu elementów: od listw strefy odwadniania grawitacyjnego, przez listwy zgarniające, aż po płyty klina pionowego). Znajdzie się tutaj również coś dla firm, które potrzebują kontroli nad układem płuczącym (pompy, dysze, zawory) czy napędowym (silnik, motoreduktor, elementy sterowania) oraz z tym związanym z dozowaniem polimeru (między innymi dozowniki, pompy, mieszadła, uszczelnienia i zawory).

Poza tym wszystkim, o czym zostało już wspomniane, firma jest w stanie sprostać wszelkiego rodzaju innym zadaniom ściśle związanych z prasami filtracyjnymi i zagęszczarkami - w związku z tym należy po prostu się z nią kontaktować, gdy chce się poruszyć temat nieporuszony na wyżej wspomnianej stronie internetowej (na której, swoją drogą, można znaleźć pełne nakreślenie oferty).

Remonty osadników

Oprócz pras filtracyjnych i zagęszczarek warto wspomnieć, że oferowane przez Inter Tech remonty mogą dotyczyć osadników (w tym regeneracji ich bieżni i reprofilacji ścian betonowych), jak i innego rodzaju urządzeń - krat, sit, prasopłuczek. Dzięki swojemu doświadczeniu i obyciu w swojej branży, firma jest również w stanie fachowo poradzić sobie z naprawą przenośników ślimakowych (w tym wymianą wykładzin i spirali), naprawą przekładni mieszadeł, remontem i naprawą pomp i mieszadeł, sit filtracyjnych (w tym pożądaną na rynku wymianą zamków), remontem dmuchaw w systemie napowietrzania czy regeneracją wałów poprzez pokrywanie tworzywami, gumowanie, napawanie i obróbkę skrawaniem).

Wizualizacje i pomiary

W ofercie firmy znajduje się jednak o wiele więcej usług, w tym wizualizacja pracy urządzeń (dla osób i przedsiębiorstw, które zastanawiają się nad ich montażem, ale wciąż nie podjęły ostatecznej decyzji na ten temat i wahają się), kompleksowy serwis stacji zlewnej, projektowanie, pokrywanie wałów tworzywem chemoutwardzalnym (albo też gumą czy poliuretanem) oraz wszelkiego rodzaju prace związane z pomiarami odbiorczymi nowych instalacji czy też pomiarami, które muszą być wykonywane okresowo.

Jeżeli zatem chcą Państwo wiedzieć więcej, wystarczy, że odwiedzą Państwo firmową stronę internetową i tam zapoznają się z pełnym zestawieniem ofertowym. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by skontaktować się bezpośrednio z Inter Tech, w celu dopasowania oferty do odpowiednich potrzeb.

Nazwa firmy:
INTER TECH L.K.
Adres:
Kraków, Koło Białuchy 23, 31-215, małopolskie
Telefon:
12 415-18-91
Images (3)
Map