Prywatny gabinet internistyczny i wizyty domowe Gniezno

Prywatny gabinet internistyczny i wizyty domowe - Gniezno

Witam serdecznie, jestem lekarzem internistą ( Gniezno ) i oferuję swoje usługi w zakresie diagnozowania i leczenia chorób wewnętrznych. Proponuję zarówno kompleksowe podejście do każdego przypadku, profesjonalną diagnozę, jak również miłą atmosferę w trakcie naszych spotkań. Jestem specjalistą, ale również człowiekiem życzliwym, sympatycznym i otwartym na ludzkie problemy. W swoim gabinecie wykonują badanie RTG oraz USG jamy brzusznej.

Pełen wykaz badań znajdą Państwo na mojej stronie www. Gwarantuję bazowanie na najnowocześniejszym sprzęcie, co skutkuje wysoką rzetelnością przeprowadzonych badań. Proponuję zarówno wizyty w gabinecie jak i wizyty domowe w domu pacjenta. W celu zarezerwowania terminu zachęcam do skorzystania z numerów telefonów, które podane są na stronie internetowej.

Na mojej witrynie umieściłem również ważne informacje na temat mojej działalności medycznej, zarówno zawodowej jak i naukowej. Dzięki temu z anonimowego lekarza staje się konkretnym specjalistą o określonym dorobku. Z pewnością będą Państwo usatysfakcjonowani z wybrania właśnie mnie.

Serdecznie zapraszam do skontaktowania się z moim gabinetem. Gwarantuję pełen profesjonalizm oraz życzliwość.

Nazwa firmy:
dr Waldemar Olszewski
Adres:
Gniezno, ul. 3 maja 15, wielkopolskie
Telefon:
614-262-026
Images (1)
Map