Przedszkole niepubliczne w okolicach Warszawy

Oxford Kids to przedszkole niepubliczne mające swoją siedzibę w Zielonce (przedszkole w Zielonce), ale obejmuje również swoją działalnością Kobyłkę (przedszkole w Kobyłce) i Marki (przedszkole w Markach). Wszystkim naszym wychowankom zapewniamy bezpieczny i wszechstronny rozwój. Wiele uwagi poświęcamy w szczególności rozwojowi umysłowemu, emocjonalnemu i moralnemu oraz adaptacji społecznej naszych milusińskich podopiecznych.

Wszystkich rodziców dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat zapraszamy do zapisów. Nasi pedagodzy posiadają wysokie wykształcenie adekwatne do wykonywanego zawodu. Nasze przedszkole prywatne zaopatrzyliśmy w nowoczesne środki dydaktyczne. Zajęcia i zabawy prowadzimy w przestronnych i kolorowych pomieszczeniach. W ramach programu nauczania i wychowania realizujemy wiele różnorodnych zajęć, m. in. z języka angielskiego (priorytet naszego przedszkola), rytmiki, gimnastyki, a także realizujemy pobudzające wyobraźnię dziecka warsztaty plastyczne i teatralne. Specjalistyczną opiekę gwarantują: logopeda i psycholog.

Nasze prywatne przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.30 do 18.00. Prowadzimy również przygotowanie przedszkolne dla dzieci pięcioletnich. Potrzeby rodziców z naszego terenu skłoniły nas do rozpoczęcia prowadzenia żłobka Mini Oxford Kids. Do żłobka przyjmujemy dzieci od 1 do 2,5 lat.

Nazwa firmy:
Przedszkole Niepubliczne Oxford Kids
Adres:
Marki, Kobyłka, Zielonka, 05-220, mazowieckie
Telefon:
798613965
Galeria (1)
Mapa dojazdu