SellCars - skup samochodów Warszawa

Podstawowe informacje o SellCars

Zajmujemy się profesjonalnym skupem używanych aut osobowych. Obszar naszej działalności (skup aut) to Warszawa i okolice. Samochody wyprodukowane po 2001 roku skupujemy na terenie województwa mazowieckiego. Samochody wyprodukowane po 2005 roku skupujemy na terenie całej Polski.

Jeśli chcesz, możemy fachowo ocenić stan techniczny Twojego samochodu. Jesteśmy rzeszą ekspertów, a motoryzacja to nasza największa pasja. Posiadamy bogate doświadczenie i szeroką wiedzę, więc zdobyliśmy wielu stałych i zadowolonych klientów. Stale poszerzamy ofertę SellCars, aby jak najlepiej spełniać wszystkie oczekiwania osób, które nam zaufały. Gwarantujemy, że nigdzie indziej nie znajdziesz tak korzystnej oferty.

Jakie marki samochodów skupujemy?

W naszym przedsiębiorstwie skupujemy niemal wszystkie marki samochodów, taki jak np. Audi, BMW, Mitsubishi, Subaru, Honda, Toyota oraz wiele więcej. Skontaktuj się z nami, a potwierdzimy, czy skupujemy właśnie Twoją markę. Pamiętaj, że auto musi być wyprodukowane po 2001 roku. Nie istotny jest natomiast stan techniczny oraz wygląd wizualny. Skupujemy również samochody poleasingowe oraz floty samochodowe. Nieważne, czy jesteś klientem prywatnym, czy przedstawicielem przedsiębiorstwa - zaproponujemy Ci wyłącznie korzystne warunki współpracy.

Jakich samochodów nie skupujemy?

Nie skupujemy samochodów wyprodukowanych przed 2001 roku, samochodów dostawczych i ciężarowych, samochodów wyprodukowanych w wersji angielskiej. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami, a dowiesz się, czy na pewno Twoje auto nie podlega sprzedaży.

Informacje o warunkach współpracy

Zapewniamy profesjonalną, błyskawiczną i sprawną obsługę klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby poziom świadczonych usług znajdował się na najwyższym poziomie. Szanujemy czas naszych klientów, więc Twoja sprawa zostanie rozpatrzona jak najszybciej. Gwarantujemy minimum formalności. Możesz sam zdecydować o miejscu i dogodnym terminie naszego spotkania. Dojedziemy pod wskazane przez Ciebie miejsce zupełnie za darmo. Zaoszczędzisz swój cenny czas związany ze sprzedażą auta, ponieważ nie musisz wykonywać żadnych zdjęć pojazdu, ani dokonywać specjalnych przygotowań. Ominą Cię także spotkania z potencjalnymi kupującymi oraz ewentualne wizyty u mechaników. Stan techniczny i wygląd wizualny nie jest istotny - zakupimy Twoje auto natychmiast, bez zbędnych wymagań. Z nami nie poniesiesz żadnych ukrytych kosztów związanych ze sprzedażą pojazdu. Po ustaleniu satysfakcjonujących warunków sprzedaży, zakupimy Twoje auto natychmiastowo. Unikniesz zbędnego czekania. Gotówka zostanie Ci wypłacona od razu po dokonaniu transakcji. Sam decydujesz, czy życzysz sobie wypłatę gotówką, czy przelew na konto. Załatwimy za Ciebie wszelkie kwestie formalne - sporządzamy umowę kupna - sprzedaży samochodu oraz wypowiadamy OC. Dodatkowo, jeśli jesteś z województwa mazowieckiego, to możesz liczyć na nasz przyjazd w ciągu 24 godzin.

Jakie ceny oferujemy?

W związku z tym, że ceny samochodów używanych są bardzo zróżnicowane, nie możemy określić ogólnych stawek. Wartość każdego samochodu jest profesjonalnie oszacowana przez specjalistów. Bierzemy pod uwagę fakt, że sprzedawany samochód ma dla Ciebie duże znaczenie. Rozumiemy, że nawet identyczne modele pojazdów mogą się znacząco różnić m.in. stanem techniczny lub ogólnym utrzymaniem pojazdu. Oferowana przez nas cena będzie ceną maksymalną, jaką możesz uzyskać na rynku skupu aut. Szanujemy każdego naszego klienta, więc pragniemy, aby był zadowolony z warunków transakcji. Jesteśmy uczciwi i rzetelnie podchodzimy do swojej pracy. U nas nie musisz się bać haczyków w cenach i zaniżania wartości pojazdu. Nie bez powodu poleca nas tysiące zadowolonych klientów.

Jak wygląda proces sprzedaży auta?

Proces sprzedaży samochodu jest bardo prosty i szybki. Możesz skorzystać z kontaktu telefonicznego lub formularza elektronicznego. Na początek skontaktuj się z nami oraz przedstaw nam podstawowe informacje na temat sprzedawanego pojazdu. Na tym etapie powinieneś znać i zaproponować cenę sprzedaży. Jeśli będziemy zainteresowani zakupem Twojego auta, to nastąpi ustalenie szczegółów spotkania.

Sam decydujesz o jego miejscu i czasie - dostosujemy się do Twoich wymagań. W ustalonym terminie dochodzi do oględzin samochodu - czynność zazwyczaj nie trwa dłużej niż 30 minut. Po ustaleniu satysfakcjonującej ceny dochodzi do spisania umowy kupna-sprzedaży. Wszelkie formalności załatwimy za Ciebie. Ostatnim etapem transakcji jest wypłata gotówki - do "ręki" lub na konto bankowe.

Nazwa firmy:
SellCars
Adres:
Warszawa, ul. Bracławska 6, 04-044, mazowieckie
Telefon:
+48 792-281-607
Images (1)
Map